Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


public:jedovnice2006:uvod

Jedovnice 2006

Úvodem

I letos proběhlo v termínu 12. - 16. června soustředění úspěšných řešitelů Fyzikální a Matematické olympiády Jihomoravského kraje. A protože nám počasí přálo, byl autokemp Olšovec na břehu stejnojmenného rybníka poblíž Jedovnic pěkným místem, kde si jej užít.

Pro 7 děvčat a 27 kluků byl připraven celodenní program s přednáškami na zajímavá matematicko-fyzikálními témata, řešitelské semináře podporující práci v malých týmech a různé hry, ať už pro pobavení nebo se zaměřením na spolupráci a komunikaci ve skupině.

Seznam všech účastníků je k nahlédnutí v sekci materiály.

Pondělí

Příjezd, ubytování, Tisková konference, Seznamky, oběd, dva bloky přednášek, večeře, Pexeso, týmové úkoly aneb Dynamixy a dlouhý spánek (snad né poslední :-)).

Seznamování Seznamování Pexeso Pexeso a úkoly… a úkoly… pro malé týmy pro malé týmy

Úterý

Snídaně, dvě ze tří přednášek, oběd, první řešitelský seminář, Fundraising, večeře, stroj co dělá cokoliv aneb Kinetic art a příběh Heleny Kellerové.

Distribuované systémy Distribuované systém… Řešitelský seminář Řešitelský seminář Fundraising Fundraising Helena Kellerová Helena Kellerová

Středa

Snídaně, několik cvičení na probuzení jako Mohamed a hora, Evoluce, Itálie, Oxford-Cambridge, druhý řešitelský seminář, oběd, výlet do rudického kaolinového lomu, večeře, malý Sedánek, táborák a krátká noc plná hvězd.

Evoluce Evoluce Výlet do lomu Výlet do lomu Sedánek Sedánek Táborák Táborák

Čtvrtek

Mimozemský budíček, snídaně, dvě přdnášky, oběd, třetí řešitelský seminář, Apollo 2013, slavnostní večeře, Čarodějka a noc, která přešla v ráno.

Přednášky Přednášky Hustone, máme problém… Hustone, máme problé… Apollo slyšíme… Apollo slyšíme… Čarodějka Čarodějka

Pátek

Tichý budíček, snídaně, balení, dvě přednášky, oběd, vaše názory na přednášky a jednotlivé programy, promítání, skupinové foto a konec.

Přednáška č.1 Přednáška č.1 Přednáška č.2 Přednáška č.2 Poslední bašta Poslední bašta Společné foto Společné foto

Poděkování

Malé poděkování lidem, kteří umožnili, abychom všichni mohli přožít pět vrchovatých dní v Jedovnicích.

Pokec

Pokud byste se chtěli rozdělit s námi nebo ostatními o svoje dojmy ze soustředění, budeme moc rádi. Prostor pro vaše názory a kritiku je na pokecu.

Materiály

Část materiálů použitých na soustředění. Jednotlivé přednášky časem doplníme.

public/jedovnice2006/uvod.txt · Poslední úprava: 2009/01/23 00:36 autor: Sven Dražan

Nástroje pro stránku