Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


public:cikhaj2008:fotogalerii

Cikháj 2008 - Fotogalerie

Letošní soustředění si vzalo za své velice aktuální téma energetiky. Krom řady zajímavých experimentů a dílen, které názorně předvedly, jak se různé druhy energií chovají a jak se s nimi dá nakládat, byl volný čas vyplněn sérií programů, které měli naopak za úkol odčerpat z řad účastníků veškerou přebytečnou energii a proměnit ji ve formu zcela neuchopitelnou, nepřenositelnou zato však velice dobře uchovatelnou, v zážitky.

Ke stažení

Na konci celého soustředění bylo promítání fotek, které si můžete stáhnout zde:

Dále je ke stažení intro k hře Infekce

a předvolební klipy vytvořené během hry Vrtěti psem:

Výběr fotek z promítání můžete stáhnout v jednom balíku z adresy

Pokud máte nějaké svoje fotečky, o které byste se rádi podělili, můžete je nahrát zapakované v balíku do Úschovny. (Zkuste vybrat ty nejlepší, ať se v tom neutopíme :-)

Pondělí

Příjezd, večeře, úvodní tisková konference s různými zdroji energií, několik seznamovacích her a v podvečer lov duchů a pozorování noční oblohy.

Úterý

Dopoledne přednáška o jaderné energii s Jiřím Tycem, odpoledne fyzikální dílna o obnovitelných zdrojích energie, hra Zbav se dýně, večeře, výroba horkovzdušných balónů a nakonec zákeřná infekce.

Středa

Dopoledně přednáška Zdeňka Bochníčka o obnovitelných zdrojích energie, po obědě šifrovací závod, večer přednáška Zdeňka Navrátila o svíceni a světle vůbec a v pozdně nočních hodinách předvolební simulační hra Vrtěti Psem.

Čtvrtek

Dopolední přednáška Pavla Konečného, po obědě vědecká konference, na které jednotlivé týmy představili výsledky svého bádání, poté akční hra Ufby, po večeři závěrečný epilog profesora Novotného a poté už jen krátké promítání a dlouhá noc u táboráku.

Lidi

Pár foteček jednotlivých lidí. Těm, kterým jsme nezvládli udělat portrétku se omlouváme, ale snad jste se našli na některé z dřívějších foteček.

public/cikhaj2008/fotogalerii.txt · Poslední úprava: 2009/09/03 01:36 autor: Sven Dražan

Nástroje pro stránku