Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


mafye:2012jaro:onas

O nás

Jsme studenti různých fakult Masarykovy Univerzity a Vysokého učení technického v Brně v různě pokročilém stádiu studia. Tu je pár větiček o každém z nás, abyste tušili koho na akci můžete potkat. Pokud by vás zajímalo něco dalšího, ať už o nás nebo o akci, neváhejte nás kontaktovat na emailu mafye@centrum.cz.

Hanny Řehořová

V současné době dokončuju třetí ročník oboru Mezinárodní vztahy a Evropská studia na Fakultě sociálních studií MU. Vedle studia se věnuju irskému tanci, lektorování v jazykové škole a tu častěji, tu méně často pořádání zážitkových akcí pod Instruktory Brno a Hnutím Brontosaurus. Teď už spíš okrajově se zabývám hudbou a zpěvem. Energii a inspiraci čerpán kromě muziky ze sportu a z intelektuálních zábav všeho druhu – třeba ve formě šifrovacích her. Mám ráda toulání po horách i městech a se stejnou oblibou se na svět koukám skrz objektiv fotoaparátu. Zkrátka se snažím žít podle hesla: užij každé chvíle a každého dne.

Honza Faltýnek

Po maturitě na Gymnáziu Vídeňská 47 se rozhodl zkusit štěstí ve fyzice, kterou nyní na MU studuje. To mu však nezabraňuje věnovat se více věcem než by bylo záhodno. Velmi aktivně se baví zpěvem nejen v brněnském Ars Brunensis, zabrousí i do teorie (barokní hudba) a mlátí do klavíru s nemenším entusiasmem. Od Gumídků přes Olympic až k cimbálce.

Ve zbytku času studuje jazyky nebo se pokouší barokně tančit. Čte klasiku či Kačera Donalda, čučí na filmy, zajímá ho i biologie nebo geologie, manuálně neschopný, občas se mrkne do „zahr“, píše dopisy, SMSky posílá ve vlámštině nebo si hraje na počítači.

Někdy se stane, že něco organizuje.

Ondra Hlouša

Jsem student na tisíc způsobů. Nadšenec se strukturovaně divergentním myšlením, jehož největší slabostí je dělat naprosto vše, co mu dává smysl. Proto se cítím dobře v ÚDiFu, mezi Instruktory Brno a v neposlední řadě i při studiu dvou vysokých škol: fyziky a informatiky.

Motto: Dum Spiro, spero.

Janka Rutrlová

Čerstvě dostudovaná inženýrka architektury. Jakožto typický blíženec toho dělá moc najednou a nic pořádně, má ráda sporty v přírodě i nepřírodě, šílené akce, umění v širokém záběru, lidi a koně. Posledních 8 let se motá kolem Instruktorů Brno, takže příprava zážitkových akcí ji zabírá většinu jejích volných časů, stejně jako teď začíná uvažovat o tom, čím se vlastně bude živit.

Sven Dražan

Pokouším se studovat školu a způsobit vznik science centra v Brně, v mezičase pořádám akce pod Instruktory Brno a trochu spím.

Baví mě hry, ve kterých nejde jen o zábavu, ale nějakým způsobem se dotýkají vážných témat ve světě kolem nás. Občas si zaběhám v lese nebo vyjedu na kole. Snažím se ujasnit si, co chci dělat v životě, a dělat to dobře.

K tématům, která mě nějakou dobu hodně zajímala, patří modelování klimatu a klimatické změny, orientační běh, systémová biologie, šifrovací hry, recesní bitvy s papírovými koulemi, hra na didgeridoo a na klavír.

Mám rád fantasy a občas mě polapí nějaké počítačová hra se silným příběhem. Jinak se ale snažím žít v realitě, i když času před počítačem trávím víc než by bylo zdrávo.

Jirka "Maara" Marek

Studuje druhým rokem matematickou informatiku, což na něm zanechává hluboké stopy. Ve volném čase jezdí na kole, plave a hraje na všechno, co zní. Například na kytaru. Taky na klavír. A nebo na foukací harmoniku. Nejnovějším exemplářem do jeho sbírky je zbrusu staré banjo, se kterým se učí zacházet.

Vyniká vysoce promyšleným spontáním vystupováním.

Aňňa Dvořáková

Vždycky mě to táhlo do přírody, možná proto i studuji na MZLU v Brně obor Všeobecné zemědělství. Jsem takový blázen co chvilu nevydrží v klidu. Ráda čtu, zpívám a hraju na hudební nástroje. Také mám ráda zvířata, která jezdím o prázdninách pást a vypluju tak z reality.

Občas si oblíbím nějaké slovo (jako třeba oujéééé) a nemůžu se ho zbavit :-) Ráda vařím a peču, kvůli tomu mě tam ostatně taky budete mít. Snadno se nadchnu pro jakoukoliv kravinu a zkouším taky všechny různé sporty. Akce, při kterých si alespoň trochu nedám do těla mě moc nebaví.

Šíleně ráda se šíleně směju, však to uslyšíte LOL.

Lucka Procházková

Studuji architekturu, jen aby se neřeklo, a místo abych se snažila najít práci v oboru, trávím dost času v lese s mapou a přijímačem při provozování rádiového orientačního běhu. Tatínek mi při tom neustále říká: sportem k invaliditě, a tak to občas střídám s pořádáním zážitkových akcí pod Instruktory Brno, vařením na těchto akcích nebo vandry po horách.

Další mé oblíbené činnosti jsou cyklistika, hra na kytaru a outdoorové závody.

Protože během studia moc na fyziku či matiku nenarazím, udržuji kontakt s těmito vědami alespoň prostřednictvím bratra-fyzika, podílením se na programu fyzikálních soustředění a mnohaletým doučováním matematiky :).

mafye/2012jaro/onas.txt · Poslední úprava: 2012/03/10 19:45 autor: Anna Dvořáková

Nástroje pro stránku